with Brak komentarzy

Zmiany, zmiany, zmiany.

Witam Cię na mojej nowej stronie, którą właśnie sama tworzę. Nowa strona, bo przede mną otworzy się wkrótce nowy rozdział w życiu. Przygotowując się na zmian w życiu osobistym, intensywnie pracuję (na razie tylko umysłowo) nad zmianami, a w zasadzie nad rozwojem w życiu zawodowym. Czytam, szkolę się, tworzę, aby w niedługiej przyszłości pracować jeszcze efektywniej, z jeszcze większą przyjemnością i pomagać jeszcze większej ilości osób, które są gotowe rozpocząć swoją przygodę z rozwojem osobistym.

Co się dzieje?

Oprócz tworzenia strony, która jest bardzo dobrym źródłem informacji o mnie - moich kompetencjach, referencjach, a przede wszystkim moich działaniach, dopracowuję szkolenia, które z takim sukcesem stworzyłam i prowadziłam w ostatnich dwóch latach. Będzie jeszcze więcej o coachingu diety i o powiązaniu emocji z jedzeniem. Będą kolejne warsztaty z cyklu "Mocni Rodzice, Mocne Dzieci". Będzie trening zachowań asertywnych i radzenia sobie ze stresem. Oj będzie się działo!

Kiedy?

No cóż, wszystko toczy się swoim rytmem. Teraz jest czas przygotowań i siania. Przyjdzie i czas zbierania. Na pewno spotkamy się w 2016 roku, a do tego czasu śledź wpisy na tym blogu, a także na moim profilu na Facebooku. Gorąco zachęcam do polubienia także facebookowego profilu SELF - Terapia i Rozwój.

www.self-czestochowa.pl

www.self-czestochowa.pl/strony/zespol.html

Autor: Justyna Chrząstek - Kowalik

 

 

Follow Beata Nowicka - Misiewicz:

Jestem akredytowanym coachem, psychologiem, socjologiem, trenerem umiejętności psychospołecznych, nauczycielem psychologii. Od lat zajmuję się pomocą psychologiczną, terapią, szkoleniami i coachingiem. W swojej pracy zetknęłam się z setkami ludzi i problemów. W ośrodku leczenia uzależnień, poradni zdrowia psychicznego, warsztatach terapii zajęciowej, szkołach. I wciąż wierzę, że w ludziach drzemie niesamowity potencjał. Że oni sami znają odpowiedzi na swoje pytania i potrafią znaleźć rozwiązania dla swoich problemów. A mnie niesamowicie cieszy towarzyszenie moim klientom w tych poszukiwaniach i osiąganiu zamierzonych celów. Prywatnie żona i mama trzech maluchów. Miłośniczka podróży, fotografii, książek, muzyki - poznawania, doświadczania, odkrywania. Kontakt Tel. 511 745 424

Subscribe to our newsletter

Dlaczego tyjemy na wakacjach - 7 powodów

autoresponder system powered by FreshMail
 

Nawyki, które tuczą. Nawyki, które odchudzają.

   

autoresponder system powered by FreshMail
 

Zapisz się na newsletter.

   

autoresponder system powered by FreshMail
 

Nawyki, które tuczą. Nawyki, które odchudzają.

   

autoresponder system powered by FreshMail
 

30 strategii jak jeść, żeby się nie objeść.

Na co dzień i od święta.  

autoresponder system powered by FreshMail