with Brak komentarzy

Zmiany, zmiany, zmiany.

Witam Cię na mojej nowej stronie, którą właśnie sama tworzę. Nowa strona, bo przede mną otworzy się wkrótce nowy rozdział w życiu. Przygotowując się na zmian w życiu osobistym, intensywnie pracuję (na razie tylko umysłowo) nad zmianami, a w zasadzie nad rozwojem w życiu zawodowym. Czytam, szkolę się, tworzę, aby w niedługiej przyszłości pracować jeszcze efektywniej, z jeszcze większą przyjemnością i pomagać jeszcze większej ilości osób, które są gotowe rozpocząć swoją przygodę z rozwojem osobistym.

Co się dzieje?

Oprócz tworzenia strony, która jest bardzo dobrym źródłem informacji o mnie - moich kompetencjach, referencjach, a przede wszystkim moich działaniach, dopracowuję szkolenia, które z takim sukcesem stworzyłam i prowadziłam w ostatnich dwóch latach. Będzie jeszcze więcej o coachingu diety i o powiązaniu emocji z jedzeniem. Będą kolejne warsztaty z cyklu "Mocni Rodzice, Mocne Dzieci". Będzie trening zachowań asertywnych i radzenia sobie ze stresem. Oj będzie się działo!

Kiedy?

No cóż, wszystko toczy się swoim rytmem. Teraz jest czas przygotowań i siania. Przyjdzie i czas zbierania. Na pewno spotkamy się w 2016 roku, a do tego czasu śledź wpisy na tym blogu, a także na moim profilu na Facebooku. Gorąco zachęcam do polubienia także facebookowego profilu SELF - Terapia i Rozwój.

www.self-czestochowa.pl

www.self-czestochowa.pl/strony/zespol.html

Autor: Justyna Chrząstek - Kowalik

 

 

Follow Beata Nowicka - Misiewicz:

Jestem akredytowanym coachem, psychologiem, socjologiem, trenerem umiejętności psychospołecznych, nauczycielem psychologii. Od lat zajmuję się pomocą psychologiczną, terapią, szkoleniami i coachingiem. W swojej pracy zetknęłam się z setkami ludzi i problemów. W ośrodku leczenia uzależnień, poradni zdrowia psychicznego, warsztatach terapii zajęciowej, szkołach. I wciąż wierzę, że w ludziach drzemie niesamowity potencjał. Że oni sami znają odpowiedzi na swoje pytania i potrafią znaleźć rozwiązania dla swoich problemów. A mnie niesamowicie cieszy towarzyszenie moim klientom w tych poszukiwaniach i osiąganiu zamierzonych celów. Prywatnie żona i mama trzech maluchów. Miłośniczka podróży, fotografii, książek, muzyki - poznawania, doświadczania, odkrywania. Kontakt Tel. 511 745 424

Bezpłatny PDF w prezencie.

 

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych i otrzymywanie informacji handlowych (newsletter).

autoresponder system powered by FreshMail
 

Subscribe to our newsletter

Get updates direct to your inbox.

autoresponder system powered by FreshMail