with Brak komentarzy

To nagranie zostało zainspirowane komentarzami z facebookowej grupy wsparcia "Jak odzyskać poczucie kontroli nad apetytem i spokój w temacie jedzenia".

 

Jest o tym, że dodatkowe kilogramy czy bezsilność wobec jedzenia to tylko objawy.

 

A jakie są objawy, to trzeba poszukać przyczyn.

 

Zauważenie przyczyn, czyli samoświadomość to pierwszy krok do odzyskania poczucia kontroli nad apetytem i spokoju w temacie jedzenia.

A w skrócie mogę powiedzieć, że warto w pierwszej kolejności zainteresować się swoim zdrowiem fizycznym.

 

Natomiast dwie kolejne przyczyny, to:

 

  1. Brak konstruktywnych metod radzenia sobie z nieprzyjemnymi emocjami.
  2. Zbyt dużo sytuacji w życiu, które prowadzą na nadmiaru nieprzyjemnych emocji.

 

Jeszcze jeden ważny element, o którym trzeba pamiętać, to nasze życie wewnętrzne, to m.in. przekonania, jakie mamy na temat siebie, ludzi i świata.

 

A wszystko dokładnie opowiadam w nagraniu.

Skąd to wiem?

 

Bo sama przez to przeszłam. Już dawno temu. Więc wiem, że działa. Możesz sprawdzić, jak to wyglądało u mnie tutaj.

Lub możesz się upewnić, czy zajadanie emocji i stresu, to Twój problem, dzięki poniższemu PDFowi - do bezpłatnego pobrania.

CZY ZAJADAM EMOCJE I STRES - PDF

A kiedy upewnisz się, że zajadasz emocje czy stres - zapraszam Cię do zapisu na listę zainteresowanych na kolejną edycję programu online

 

EMOCJI SIĘ NIE JE

 

- zebrałam w nim całą swoją wiedzę, a przede wszystkim doświadczenie na temat tego, co zrobić, żeby pozbyć się zajadania emocji i stresu. Wszystkie informacje o programie i miejsce do zapisów na listę zainteresowanych znajdziesz tutaj .

 

To się naprawdę może skończyć! Nie trzeba się wiecznie męczyć - z jedzeniem, dietami, swoim ciałem i samą sobą. Może być duuużo lepiej.

 

Beata


 

P.S. Jeśli tekst Ci się spodobał, to proszę zostaw po sobie ślad - polub, skomentuj, udostępnij.

 

Jeśli się nie zgadzasz - napisz. Chętnie podyskutuję.

 

Zapraszam też do mojej  facebookowej grupy wsparcia Jak odzyskać poczucie kontroli nad apetytem i spokój w temacie jedzenia 

 

Follow Beata Nowicka - Misiewicz:

Jestem akredytowanym coachem, psychologiem, socjologiem, trenerem umiejętności psychospołecznych, nauczycielem psychologii. Od lat zajmuję się pomocą psychologiczną, terapią, szkoleniami i coachingiem. W swojej pracy zetknęłam się z setkami ludzi i problemów. W ośrodku leczenia uzależnień, poradni zdrowia psychicznego, warsztatach terapii zajęciowej, szkołach. I wciąż wierzę, że w ludziach drzemie niesamowity potencjał. Że oni sami znają odpowiedzi na swoje pytania i potrafią znaleźć rozwiązania dla swoich problemów. A mnie niesamowicie cieszy towarzyszenie moim klientom w tych poszukiwaniach i osiąganiu zamierzonych celów. Prywatnie żona i mama trzech maluchów. Miłośniczka podróży, fotografii, książek, muzyki - poznawania, doświadczania, odkrywania. Kontakt Tel. 511 745 424

Bezpłatny PDF w prezencie.

 

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych i otrzymywanie informacji handlowych (newsletter).

autoresponder system powered by FreshMail
 

Subscribe to our newsletter

Get updates direct to your inbox.

autoresponder system powered by FreshMail