with 3 komentarze

Jakiś czas temu pod postem "Pilnuj swojego progu sytości" w mojej grupie na Facebooku pojawił się taki komentarz i pytanie Klaudii:

 

czy liczenie kalorii ma sens

 

I ten komentarz zainspirował mnie do przygotowania nagrania. 

 

Odpowiadam w nim na pytanie, czy wyliczanie i jedzenie tej samej ilości kalorii każdego dnia ma sens?

Czy warto liczyć na sygnały z ciała czy jednak lepiej ustawiać budzik co 3 godziny i wtedy jeść?

 

Co prawda o takie tematy jak zaburzenia jedzenia, czy inne choroby zaburzające odczuwanie głodu i sytości tylko zahaczyłam, ale mam nadzieję, że to otworzy dyskusję. 

 

Zapraszam do obejrzenia lub odsłuchania nagrania.

 

A jeśli wolisz, to nagrania możesz posłuchać (po kliknięciu w przycisk przeniesiesz się do dropboxa, gdzie nagranie możesz odsłuchać bezpośrednio lub je pobrać).

 

AUDIO

 

Jeśli po obejrzeniu czy odsłuchaniu nagrania będziesz zastanawiać się, czy Twój apetyt dobrze działa i możesz na nim polegać, zapraszam Cię do sprawdzenia sobie tego w tym teście:

 

Czy zajadam emocje i stres?

 

 


 

P.S. Jeśli tekst Ci się spodobał, to proszę zostaw po sobie ślad - polub, skomentuj, udostępnij.

Jeśli się nie zgadzasz - napisz. Chętnie podyskutuję.

 

Zapraszam też do mojej Coachingowej Grupy Wsparcia - ODCHUDZANIE BEZ JOJO na FB

oraz na stronę programu online dla kobiet

 

 EMOCJI SIĘ NIE JE

 

Na Facebooku znajdziesz mnie TUTAJ. Zapraszam do polubienia.

Beata

 

 

Follow Beata Nowicka - Misiewicz:

Jestem akredytowanym coachem, psychologiem, socjologiem, trenerem umiejętności psychospołecznych, nauczycielem psychologii. Od lat zajmuję się pomocą psychologiczną, terapią, szkoleniami i coachingiem. W swojej pracy zetknęłam się z setkami ludzi i problemów. W ośrodku leczenia uzależnień, poradni zdrowia psychicznego, warsztatach terapii zajęciowej, szkołach. I wciąż wierzę, że w ludziach drzemie niesamowity potencjał. Że oni sami znają odpowiedzi na swoje pytania i potrafią znaleźć rozwiązania dla swoich problemów. A mnie niesamowicie cieszy towarzyszenie moim klientom w tych poszukiwaniach i osiąganiu zamierzonych celów. Prywatnie żona i mama trzech maluchów. Miłośniczka podróży, fotografii, książek, muzyki - poznawania, doświadczania, odkrywania. Kontakt Tel. 511 745 424